KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 15837198
nr 1583 7198
Kolteckning
med färg, Dagmar Arvidsson, ej signerad, påskrift a tergo, "Månsken", 32x42 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:38:15
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)